Отзывы (7800)
09.03.2025
К товару Масло ГХИ топленое, 200мл
Я завжди віддавала перевагу такому маслу. Але у вас воно надто смачне.
03.03.2025
Обожнюю цю суміш для яєчні або омлету, мало того, що овочі дуже смачні, так ще й без цибулі, це любов