Нам знадобиться:

(для великої форми діаметром 25-26 см, тому для невеличкого кексу можна взяти всього навпіл)
- 600 г замороженого гарбуза (попередньо не розморожувати)
- 420 г борошна
- 3 ч.л. розпушувача тіста (для пакетиків вагою 18 г)
- 1 ч.л. соди
- 5 ст.л. какао порошку
- щіпка солі
- 170 г розтопленого вершкового масла
- 320 г цукру
- цедра з двох апельсинів
- 120 г сметани
- 50 мл рослинної олії без запаху

 

Приготування:

  1. Заморожений гарбуз відварити на пару до м'якості, злити надлишки води. Або відварити у воді й відкинути на друшляк, щоб стекла зайва волога (не переварити гарбуз!).

  2. Подрібнити гарбуз у пюре занурювальним блендером.

  3. Змішати борошно, розпушувач, соду, какао і сіль у великій мисці. В іншій ємності з'єднати розтоплене вершкове масло, цукор, цедру, сметану, олію та гарбузове пюре.

  4. З'єднати все до однорідного стану (зручно занурювальним блендером). Вилити до сухих інгредієнтів і добре перемішати ложкою, тісто буде досить густим.

  5. Перелити тісто в змащену вершковим маслом форму або застелену пергаментом.

  6. Випікати в попередньо розігрітій до 180° духовці близько 40-50 хвилин.

  7. Перевірити готовність можна зубочисткою - щоб вона була сухою.

  8. Дати кексу охолонути півгодини у формі, потім перекласти на решітку до повного охолодження.

Смачного!