Нам знадобиться:
- 600 мл 10% вершків (можна взяти більшу жирність і розбавити молоком)
- 2 ч.л. ванільного цукру
- 2 ч.л. агар-агару
- 100 г цукру
- 200 г замороженої смородини
- 50 г цукру для соусу
Приготування:
-
Влити вершки (або молоко з вершками) у каструлю, додати агар-агар, цукор та ванільний цукор.
-
Нагрівати на повільному вогні, постійно помішуючи до утворення дрібних бульбашок на поверхні вершків (до кипіння доводити небажано температура повинна бути близько 90 градусів). І потримати на маленькому вогні постійно помішуючи кілька хвилин.
-
Розлити вершки в заздалегідь підготовлені силіконові формочки або келихи і прибрати після остигання в холодильник до повного застигання (від 30 хвилин).
-
Для соусу розморозити смородину, додати цукор та пюрувати блендером. Перетерти пюре від шкірок через сито, щоб вийшов однорідний соус.
-
Коли панна-котта застигла, дістати десерт із форм і полити соусом і можна подавати до столу.
Приємного апетиту та гарного настрою!
Відгуки про рецепт
Ваш відгук буде першим!