Нам знадобиться:
- 500 г замороженої журавлини
- 2 л води
- 250 г меду або за смаком (можна замінити на цукор)
Приготування:
-
Промити журавлину теплою водою, щоб вона розморозилася, розкласти на паперовий рушник і трохи просушити.
-
Розім'яти журавлину на пюре, краще дерев'яною ступкою, щоб не окислювалася. Процідити журавлинний сік через марлю або сито.
-
Отриману макуху перекласти в каструлю і залити гарячою водою. Дати настоятися під закритою кришкою близько 30 хвилин або поки рідина не стане теплою.
-
Процідити відвар від макухи. Додати мед і добре розмішати, щоб він розчинився.
-
Якщо готуєте з цукром, то його потрібно залити гарячою водою разом із макухою, довести до кипіння й одразу вимкнути, так само дати настоятися 30 хвилин і потім процідити від макухи.
-
Додати у відвар свіжий журавлинний сік і перемішати.
-
Можна подавати як у теплому, так і в холодному вигляді.
Пийте з задоволенням!
Відгуки про рецепт
Ваш відгук буде першим!