Нам знадобиться:

- 500 г замороженої журавлини
- 2 л води
- 250 г меду або за смаком (можна замінити на цукор)

Приготування:

  1. Промити журавлину теплою водою, щоб вона розморозилася, розкласти на паперовий рушник і трохи просушити.

  2. Розім'яти журавлину на пюре, краще дерев'яною ступкою, щоб не окислювалася. Процідити журавлинний сік через марлю або сито.

  3. Отриману макуху перекласти в каструлю і залити гарячою водою. Дати настоятися під закритою кришкою близько 30 хвилин або поки рідина не стане теплою.

  4. Процідити відвар від макухи. Додати мед і добре розмішати, щоб він розчинився.

  5. Якщо готуєте з цукром, то його потрібно залити гарячою водою разом із макухою, довести до кипіння й одразу вимкнути, так само дати настоятися 30 хвилин і потім процідити від макухи.

  6. Додати у відвар свіжий журавлинний сік і перемішати.

  7. Можна подавати як у теплому, так і в холодному вигляді.

Пийте з задоволенням!