
Нам знадобиться:
- 500 г замороженої суміші "лобіо з грибами" (попередньо розморожувати не потрібно!)
- 100 г булгура
- 2 ст.л. рослинної олії для смаження
- 3 лаврові листки
- 2 зубчики часнику
- 1 ч.л. дрібно нарізаного свіжого імбиру
- 1,5 ч.л. солі
- щіпка чорного меленого перцю
- пару столових ложок нарізаної улюбленої зелені
Приготування:
-
Булгур промити і замочити в питній воді (за об'ємом щонайменше вдвічі більшій, ніж крупи) на 4 години або на ніч. Булгур має стати повністю м'яким. Промити і відкинути булгур на друшляк, щоб осушити від зайвої вологи. Додатково булгур відварювати не потрібно, він уже готовий до вживання.
-
У сотейнику або сковорідці (діаметром близько 23 см) підігріти олію на вогні вище середнього, покласти лавровий лист до потемніння, потім обсмажити розплющені плоским боком ножа зубчики часнику до рум'яного кольору.
-
Додати імбир, швидко перемішати і тут же всипати заморожені овочі. Обсмажувати овочі, періодично помішуючи, до повного випаровування рідини. Це займе близько 15 хвилин (залежить від сили вогню і діаметра посуду).
-
Після перших п'яти хвилин обсмажування додати лимонний сік.
-
Щойно рідина випарується, додати сіль і всипати булгур.
-
Помішувати лобіо ще буквально кілька хвилин, щоб прогрівся булгур і сіль розподілилася у страві.
-
Додати чорний перець і нарізану зелень. Перемішати й одразу ж подавати.
Смачного!
Відгуки про рецепт