Нам знадобиться:

- 500 г замороженої суміші "лобіо з грибами" (попередньо розморожувати не потрібно!)
- 100 г булгура
- 2 ст.л. рослинної олії для смаження
- 3 лаврові листки
- 2 зубчики часнику
- 1 ч.л. дрібно нарізаного свіжого імбиру
- 1,5 ч.л. солі
- щіпка чорного меленого перцю
- пару столових ложок нарізаної улюбленої зелені

 

Приготування: 

  1. Булгур промити і замочити в питній воді (за об'ємом щонайменше вдвічі більшій, ніж крупи) на 4 години або на ніч. Булгур має стати повністю м'яким. Промити і відкинути булгур на друшляк, щоб осушити від зайвої вологи. Додатково булгур відварювати не потрібно, він уже готовий до вживання.

  2. У сотейнику або сковорідці (діаметром близько 23 см) підігріти олію на вогні вище середнього, покласти лавровий лист до потемніння, потім обсмажити розплющені плоским боком ножа зубчики часнику до рум'яного кольору.

  3. Додати імбир, швидко перемішати і тут же всипати заморожені овочі. Обсмажувати овочі, періодично помішуючи, до повного випаровування рідини. Це займе близько 15 хвилин (залежить від сили вогню і діаметра посуду).

  4. Після перших п'яти хвилин обсмажування додати лимонний сік.

  5. Щойно рідина випарується, додати сіль і всипати булгур.

  6. Помішувати лобіо ще буквально кілька хвилин, щоб прогрівся булгур і сіль розподілилася у страві.

  7. Додати чорний перець і нарізану зелень. Перемішати й одразу ж подавати.

Смачного!